Aktywne wiadomości piłkarskie

Aktywne wiadomości piłkarskie z całego świata

Proste rustykalne ozdoby szydełkowe – w zestawie trzy wzory

/
/
/
49 Views

Ten piękny zestaw rustykalnych ozdób szydełkowych zawiera trzy urocze wzory: rustykalną gwiazdę, wstążkę i Świętą Rodzinę (szydełkowane z tej samej włóczki co Oryginalny zestaw świąteczny w stylu rustykalnym!). Każdy szablon jest szybki i odpowiedni dla zaawansowanych początkujących. Ten post może zawierać linki partnerskie. Dziękuję za wsparcie!

RUSTYKALNE OZDOBANIA SZYDEŁKOWE – WZÓR SZYDEŁKOWY

W ciągu ostatnich kilku tygodni wypuściłem kilka zestawów biżuterii. Pierwszym z nich był zestaw boho, a następnie zestaw dekoracji o tematyce leśnej. Dziś ostatnia część naszego cyklu ozdób szydełkowych z motywem rustykalnym.

Mam słabość do rustykalnych, świątecznych detali. Być może dzieje się tak dlatego, że dorastałam, czytając świąteczne książki i opowieści, które idealizowały proste Święta Bożego Narodzenia z ręcznie krojonymi prezentami, dekoracjami z popcornu i suszonych owoców oraz ciepłym blaskiem ogniska w wielki poranek.

Oczywiście te książki opisują Święta Bożego Narodzenia z dawnych czasów, z małego zakątka świata i nie da się uchwycić tych wszystkich uczuć, ale fajnie jest próbować każdego roku, dodając kilka nowych szczegółów, które wnoszą trochę więcej uproszczonej, domowej atmosfery podczas naszych wakacji.

WIDZĘ CIĘ, PRACOWANY TWÓRCO

Czy jesteś zmęczony przeglądaniem skomplikowanych samouczków i skomplikowanych szablonów, które sprawiają, że czujesz się przytłoczony?

Pozwól mi pomóc.

Wyobraź to sobie:
🧶 Bądź częścią prężnie działającej społeczności dziewiarzy, którzy podzielają Twoją pasję.

🌟Baw się dobrze, tworząc nowoczesne, łatwe w użyciu wzory, które sprawią, że poczujesz się spełniony.

🎁 Podaruj ręcznie robione skarby, które będą cenione przez Twoich bliskich.

📚 Uzyskaj dostęp do biblioteki wzorów, które poprawią Twoje umiejętności szydełkowania i pewność siebie.

Nadszedł czas, aby Twoje rękodzieło było tak radosne, jak powinno być. Nie możemy się doczekać, żeby Cię poznać!

O TEJ SZYDEŁKOWEJ BIŻUTERII

Już na etapie planowania wiedziałem, że chcę zrobić ozdobę bożonarodzeniową: miniaturową ozdobę, która działa szybciej niż oryginalny rustykalny zestaw bożonarodzeniowy, ale nadal oddaje ten sam rustykalny, elegancki minimalizm oryginału (i może być trochę trochę więcej dawania prezentów), ponieważ jest to szybszy projekt).

Sensowne jest wypuszczenie go także w kilku innych wzorach, dlatego zestaw rustykalny zawiera szybką rustykalną gwiazdę (tylko 3 tury!) i „wstążkowe” drzewko, które składa się tylko z JEDNEGO rzędu, a jego zbudowanie zajmuje tylko kilka minut. .

Ten zestaw wzorów jest dostępny w moich sklepach! Można go kupić w Whistle and Ivy lub na Ravelry.

Chcesz więcej wzorów szydełkowych?

Próbowaliście już tych szydełkowych dekoracji? Podziel się ze mną dalej Instagrama lub w naszym Grupa na Facebooku! Chciałbym zobaczyć!!

buźiaki,

About The Author

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This div height required for enabling the sticky sidebar
Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :