Zooba: Battle Royale Oyunları

Rating: 0.00 (Votes: 0)

Zooba: Battle Royale

Son zamanlarda, Battle Royale oyunları her yaştan insanın ilgisini çekmeye başladı. Zooba: Battle Royale Oyunları, bu türde oynanabilecek en iyi oyunlardan biri olarak gösteriliyor. Zooba, ücretsiz olarak oynanabilecek, çok oyunculu bir mobil oyunudur. Oyuncular, arkadaşlarıyla birlikte veya başka rastgele oyuncularla çevrimiçi olarak oynayabilirler.

Oyun, oyuncuların bir dünya haritasında birbirleriyle savaşarak veya kooperatif olarak çalışarak, ödülleri kazanmak için çalışmalarını gerektirir. Oyuncular, kendi takımlarını oluşturarak veya mevcut takımların bir parçası olarak oynayabilirler. Oyuncular, çeşitli silahlar, kostümler ve ödüller kazanmak için çeşitli görevleri tamamlamak zorundadır.

Zooba, diğer Battle Royale oyunlarından farklı olarak, yüksek kalitede grafikler ve sesler sunmaktadır. Oyuncular, çeşitli haritalarda çeşitli karakterleri ve çevreleri keşfedebilirler. Oyuncular, kendilerini karakterleriyle ve çevresiyle daha iyi bağlantı kurmak için özelleştirme seçeneklerine sahiptir.

Zooba, oyunculara kaliteli ve eğlenceli bir oyun deneyimi sunmak için tasarlanmıştır. Oyuncular, aynı zamanda diğer oyuncularla iletişim kurabilecekleri bir sohbet sistemi de sunmaktadır. Bu, oyuncuların arkadaşlarıyla veya başka oyuncularla sohbet edebilecek

Based on 0 Votes and 0 User Reviews
5 Star
0
4 Star
0
3 Star
0
2 Star
0
1 Star
0
Add Comment & Review
We'll never share your email with anyone else.
Other Apps in This Category
Visit with QR Code
  • Category: Oyun
  • Platform: Android
  • Developer: Wildlife Studios
  • Visits: 0
  • License: Free
  • Last Update: March 16, 2023