Iron Maiden: Legacy Beast RPG

Rating: 0.00 (Votes: 0)

Iron Maiden: Legacy Beast RPG

Iron Maiden Legacy Beast RPG, insan ve hayvan hibridlerini ve binlerce büyülü hayaletleri içeren bir sıradışı bir kaydırıcı rol oyunudur. Birkaç farklı bölümden oluşan uzun bir sefer yaşıyorsunuz ve giderek artan zorlukta zorlu tehditlerle boşuna çabalamak zorunda kalıyorsunuz. RPG, hayattan her anın bir başka olduğunu gösteriyor. İnanılmaz bir deneyim yaratan bu yüksek grafikli görevler, oyuncuları gümüş ekranlara çok fazla alışmadık bir atmosferde bırakıyor.

Oyun, Iron Maiden lideri Bruce Dickinson tarafından üretilen ve Metal müzik tarzına dayalı eşsiz soundtrack aracılığıyla tasarlanmıştır. Her görevde farklı bir tehdit vardır ve müzik sizi görevlerin heyecanına götürür ve her bir nefes alışınıza sıkı bir emmek sizi kontrol eder. Rahatsız edici ve adrenalin dolu iki saatler boyunca sizi müziğin temposuyla bir araya getiren Iron Maiden Legacy Beast RPG, zengin bir oyun hayatına sahip.

Aslında Iron Maiden Legacy Beast RPG, fantezi evreninde geçen epik bir maceranın ve maceraya çılayan özel kahramanların alacağı zorlu görevlerin birleşiminden oluşur. Oyuncular, büyüler kullanarak hayaletlerle savaşmak için çevik olmalıdır. Ayrıca, gizli yolları keşfetmek, eşsiz teslimatları gerçekleştirmek ve arkadaşlarıyla birlikte kötü güçleri ortadan kaldırmak için dengeli hareket etmek gerekiyor. Oyun, oyun
.

Sorun yaşıyorsanız? support@ironmaidenlegacy.com adresinden bize ulaşın
Gizlilik Politikası: http://ironmaidenlegacy.com/privacy-policy/
Hizmet Şartları: http://ironmaidenlegacy.com/terms-of-service/
©2020 Iron Maiden Holdings ve ©2020 Nodding Frog Limited
Based on 0 Votes and 0 User Reviews
5 Star
0
4 Star
0
3 Star
0
2 Star
0
1 Star
0
Add Comment & Review
We'll never share your email with anyone else.
Other Apps in This Category
Visit with QR Code
  • Category: Oyun
  • Platform: Android
  • Developer: Nodding Frog Ltd
  • Visits: 0
  • License: Free
  • Last Update: March 17, 2023