Cyber Hunter

Rating: 0.00 (Votes: 0)

Cyber Hunter

Son yıllarda, çevrimiçi oyunculuk için tasarlanan yepyeni bir hayatta kalma oyunu piyasaya sürüldü: Cyber Hunter. Cyber Hunter, popüler hayatta kalma oyunlarından farklı olarak, çevrimiçi deneyimler sunmak için tasarlanmış bir dünyanın ortasında, bir çok hayatta kalma oyununun özelliklerini bir araya getirmeyi başarmaktadır.

Cyber Hunter, bir çok hayatta kalma oyunu tarzlarının çarpıcı bir şekilde bir araya getirilmesini sağlar. Oyunu oynayanlar, nefes kesici çöl uçuşlarının ve tehlikeli atmosferlerin yanı sıra modern, kablosuz haberleşme ve havadan araştırma araçlarına erişebilirler.

Cyber Hunter, sürekli olarak güncellenen besleyici ve benzersiz bir oyun deneyimi sunan kule özelliğiyle de sevilmektedir. Ayrıca, Cyber Hunter'ın evreninde yürümeyi daha eğlenceli hale getiren özelleştirilmiş ve dengeden motorlu aracımlar da vardır. Oyuncular herhangi bir kulelerden veya arabalardan etkinliğe katılmak, özel manifestolar oluşturmak ve oda aygıtlarını almak için karşılaştırmalı kurallara bakabilirler.

Cyber Hunter'ın eğlenceli ve dinamik bir deneyim sunmasının yanı sıra, oyuncular işbirliğini teşvik eden, hızlı ve yakın dönüşümlü çevrimiçi iletişim aracılığıyla çeşitli gruplarda birlikte oynayabilirler.
Hakkımızda:
- Resmi site: http://www.cyberhunter.game
- Facebook Sayfası: https://www.facebook.com/CyberHunterOfficial
- Facebook Grubu: https://www.facebook.com/groups/CyberHunterGroup/
- Anlaşmazlık: https://discord.gg/xHABwgb
- Twitter: https://twitter.com/CyberHunter__
- YouTube: https://www.youtube.com/CyberHunter
- Instagram: https://www.instagram.com/cyberhunter_official/
Based on 0 Votes and 0 User Reviews
5 Star
0
4 Star
0
3 Star
0
2 Star
0
1 Star
0
Add Comment & Review
We'll never share your email with anyone else.
Other Apps in This Category
Visit with QR Code
  • Category: Oyun
  • Platform: Android
  • Developer: NetEase Games
  • Visits: 0
  • License: Free
  • Last Update: March 16, 2023