Angry Birds 2

Rating: 0.00 (Votes: 0)

Angry Birds 2

Angry Birds 2, Rovio'dan gelen bir mobil oyun dizisidir. Oyun, serinin ilk oyunu olan Angry Birds'den büyük bir adım öteye atmıştır. Dört sene boyunca teknolojik gelişimlerin gelişmesi, gelişmiş özellikler, daha güçlü arabirimler ve gelişmiş animasyonların eklenmesiyle, Angry Birds 2 aynı eğlence deneyimini daha da öteye götürmüştür.

Oyun, arabirimini kullanıcı dostu hale getirmek için ustalıkla tasarlanmıştır. Her şey sade bir grafik arayüzünün arkasındadır ve her şey bir tıklamayla ilerleyebilmektedir. Oyuncu, Angry Birds 2 karakterleriyle birlikte bir dizi maceraya çıkar. Karakterleri bir araya getirir ve nehirler, dağlar ve özel çevreler gibi mekanları gezerler. Her maceranın sonunda bir dizi bonusu kazanılır. Bunlar, avlanma gibi farklı görevleri gerçekleştirmenizi sağlamak için harika ödüllerdir.

Ayrıca, arkadaşlarla meydan okuma yarışları da bulunmaktadır. Oyuncular takım olarak oynamak için arkadaşları ile grup kurabilirler. Sadece bir kişi oynamak için isteğe bağlı olarak arkadaşlarınızı çekim odasından çıkarmaya da izin verilebilir. Her geçiş zamanı, daha fazla özellik ve bölüm yeni gelişimleriyle oyuna eklenmektedir ve bunları denemek için oyuncunun doğru zamana denk gelecek şekilde uyanık olması gerekmektedir.
Based on 0 Votes and 0 User Reviews
5 Star
0
4 Star
0
3 Star
0
2 Star
0
1 Star
0
Add Comment & Review
We'll never share your email with anyone else.
Other Apps in This Category
Visit with QR Code
  • Category: Oyun
  • Platform: Android
  • Developer: Rovio Entertainment Corporation
  • Visits: 0
  • License: Free
  • Last Update: March 17, 2023